Objawienia dyskusyjne

17.04.2011

Maryja - Zwycięska Królowa świata

0 komentarzy · 22352 czytań · Drukuj

Niepokalane Serce MaryiMaria Natalia

S. Maria Natalia urodziła się w 1901 r. niedaleko Bratysławy. Zmarła w 1992 r. Od najmłodszych lat pragnęła wstąpić do klasztoru. W wieku 17 lat wstąpiła do klasztoru. W latach 1936-1943 otrzymywała przesłania skierowae do całego świata. Niektóre dotyczyły wyłącznie losów Węgier. Spisała je w książce Maryja - Zwycięska Królowa świata. Jezus udzielił licznych obietnic tym, którzy uczczą Maryję w sposób szczególny przez odprawienie nowenny ku czci Jej Niepokalanego Serca. Nowennę polecił Jezus odprawiać w pierwsze soboty miesiąca, z gorliwym pragnieniem wynagrodzenia za doznawane zniewagi względem Niepokalanej, a nie tylko w celu uproszenia obiecanych łask.

S. Maria Natalia doświadczyła w życiu wiele cierpień z powodu niedowiarstwa otoczenia wobec otrzymywanych przez nią objawień. W 1950 r. zlikwidowano na Węgrzech wszystkie klasztory. Siostra zamieszkała na wsi, samotna i nieznana. Żyła w duchu pokuty. Była bardzo wątłego zdrowia. W wieku 33 lat ukazał się jej Jezus mówiąc:

Prosiłaś Mnie, abym przyszedł po ciebie, kiedy będziesz mieć 33 lata, gdyż chciałaś się we wszystkim upodobnić do Mnie. Teraz nadeszła godzina: wzywam cię! Jeśli jednak jesteś gotowa dla zbawienia dusz wziąć na siebie różne cierpienia na ziemi, przedłużę twoje życie.

S. Maria Natalia pisze: Byłam gotowa uratować jeszcze wiele dusz od wiecznego potępienia i wziąć na siebie wiele cierpień. Jezus udzielił mi łaski sposobności wynagradzania na ziemi aż do sędziwego wieku i do prowadzenia po śmierci i aż do skończenia świata wielu dusz drogą do nieba. Jezus zapytał, co chciałabym od Niego otrzymać, gdybym musiała żyć 33 lata.

Cóż jeszcze mógłbyś mi dać, Ty, który dałeś się już cały? - powiedziałam.

Jezus odrzekł: To prawda. Nikt nie może otrzymać ode Mnie więcej niż Mnie samego. Jednak proś mimo to, bo źródło Moich łask jest niewyczerpane!

Mój Jezu, proszę Cię, z powodu 33 lat, które przeżyłeś tu na ziemi, abyś nam dał 33 dary!

Moje łaski przywiązuję do oddawania czci Mojej Niepokalanej Matce. Te obietnice zostaną wypełnione we wszystkich, którzy przez dziewięć pierwszych kolejnych sobót z czystego serca, z prawą intencją i z gorliwą miłością spędzą dzień czcząc Jej Niepokalane Serce i wynagradzając Mu.

Jezus udzielił licznych obietnic tym, którzy uczczą Jego Matkę w sposób szczególny przez odprawienie nowenny ku czci Jej Niepokalanego Serca.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Objawienia dyskusyjne

  • Marpingen
    Poczynając od września 1876 r. do lipca następnego roku trzy dziewczynki oznajmiły, że objawiła się im Pani z nieba i obiecała czynić dwie rzeczy: uzdrawiać chorych i nawracać grzeszników.
  • Medjugorie
    O Medziugorju w polskim internecie - uwaga na nierzetelności.
  • Pasyjny Krzyż Serca Jezusowego
    Dla uczczenia i ofiarowania Najświętszych Ran i Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa oraz dla zwycięstwa i triumfu Niepokalanie Poczętej Maryi.